Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
pl | en | de

Nasze koncepcje domów z bali

Budowa domu to marzenie wielu z nas. Dzięki atrakcyjnym cenom domów z bali, staje się ono zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania. Nie tylko atrakcyjne cenowo, lecz również niezwykle trwałe drewniane konstrukcje, a przy tym atrakcyjne wizualnie zyskują uznanie w oczach coraz większej ilości mieszkańców naszego kraju. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą - oferujemy mozliwość przygotowania wyceny projektu indywidualnego dostarczonego przez Państwa.

 

Poniżej znajdą Państwo nasze propozycje/koncepcje przykładowe domów z bali zarówno parterowych, jak i z poddaszem użytkowym, które mogą posłużyć jako inspiracje do przygotowania własnego projektu budowlanego z projektantem.

Praca naszego zespołu obejmuje kompleksowe działania poprzez proces budowy domu z bali. W razie Państwa zainteresowania, możemy polecić projektantów do przygotowania dokumentacji projektowej do złożenia w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Budowę domu z bali wykonujemy na jednym z trzech poziomów - oddajemy Państwu dom w stanie surowym otwartym, stanie surowym zamkniętym oraz "w stanie deweloperskim". Forma ostateczna zależy wyłącznie od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Konstrukcje z bali to inwestycja na lata. Doskonała jakość, ogromna trwałość i naturalny, ekologiczny wygląd drewnianych domów to cechy, które nie pozwalają przejść obok naszej oferty obojętnie. Nasze domy to pewność dobrze podjętej decyzji - doskonała realizacja domu z bali na podstawie dostarczonego przez inwestora projektu.

Istnieje możliwość realizacji projektu indywidualnego Klienta stworzonego przez projektanta wybranego przez Klienta. W razie zainteresowania możemy przekazać także kontakt do projektantów zewnętrznych gdzie mogą Państwo zamówić wykonanie dokumentacji projektowej.