Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
pl | en | de

Domy drewniane z bali całoroczne

Wykonujemy domy z bali na podstawie projektu indywidualnego klienta.
Oferujemy kompleksową realizację na terenie całej Polski i za granicą budynków z pełnych bali:

Oferujemy różne warianty budowy w zależności od tego, ile ścian budynku ma być wykonane z bali. Ilość ścian działowych, które mają być wykonane z bali uzgadniamy indywidualnie.

Aby zachować najwyższą jakość wykonania stosujemy profesjonalne rozwiązania między innymi podwójne rozprężne uszczelki elastyczne między bale, pas doszczelniający z wełny owczej czy możliwość zastosowania mas doszczelniających woodchink oraz ozdobnych warkoczy drewnianych między bale.

Zapytaj o wycenę domu z bali

Oferujemy kompleksową realizację na terenie całej Polski i za granicą budynków z pełnych bali:

Domy z bali trafiają do świadomości coraz większej ilości mieszkańców naszego kraju, którzy po poznaniu zalet płynących z drewnianych konstrukcji decydują się na ich zakup. Doskonale znane i cenione w Stanach Zjednoczonych oraz Skandynawii dają szansę na dom z drewna, który nie tylko pachnieć będzie lasem przez cały rok, lecz pozwoli również na spokojną, bezpieczną, a także tanią eksploatację. Do doskonały wybór dla każdego, kto przy zachowaniu rozsądnej ceny chciałby zbudować drewniany dom, który służyć będzie kolejnym pokoleniom.

 

Drewno jako materiał do budowy domów cenione jest od lat. Jeśli zdecydują się Państwo na drewniane konstrukcje, odwdzięczą się one niezwykłą trwałością, jakością oraz niepowtarzalnym, ekologicznym wyglądem. Konstrukcje z bali, które Państwu oferujemy, doskonale chronią przed hałasem, zapewniają naturalną klimatyzację przez cały rok.

 

Nasza oferta obejmuje zarówno domy z bali całoroczne, jak i weekendowe. Proces realizacji jest bardzo krótki, dzięki czemu w „mgnieniu oka” mogą stać się Państwo właścicielami atrakcyjnej konstrukcji.

 

Termin wykonania domu z bali w stanie surowym wynosi przeważnie 2 – 3 tygodnie.

Wykonanie prac wykończeniowych trwa około 4 – 6 tygodni.

 

Poza realizacjami konstrukcji z bali okrągłych toczonych maszynowo oraz bali płaskich oferujemy także wykonanie konstrukcji z bali ręcznie ciosanych o różnych średnicach.

 

Wykonujemy kompleksowe realizacje domów wraz z pracami wykończeniowymi. W przypadku bliskiej odległości realizacji, współpracujemy także z firmami wykonującymi prace ziemne i fundamenty, które mogą wykonać fundament na życzenie klienta.

Opcje dodatkowe
systemy grzewcze różne rodzaje
kominek z systemem grzewczym DPG
taras drewniany
okiennice
prace regipsowe
Wycena

Wycena budowy domu z bali jest zawsze przygotowywana na podstawie konkretnego projektu budowlanego. W celu wykonania wyceny budowy domu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W naszej firmie wykorzystujemy bale drewniane w różnych średnicach i różnej technologii:

lite bale okrągłe toczone maszynowo o średnicy 24cm, 26cm, 28cm i 30cm, łączone w konstrukcji wieńcowej na wyciętym frezie wzdłużnym

lite bale płaskie obrabiane maszynowo o grubości 20cm, z wyciętym frezem - piórem własnym, łączone w wyciętych zamkach węgłowych

klejone warstwowo bale płaskie, obrabiane maszynowo o grubości 24cm, z wyciętym frezem - piórem własnym, łączone w wyciętych zamkach węgłowych

z litych bali okrągłych ręcznie obrabianych, tzw. "na dziko" w różnych średnicach

Przed przewiezieniem na miejsce budowy, każdy bal zostaje w odpowiedni sposób obrobiony i zaimpregnowany wstępnie specjalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia środkami.