Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
pl | en | de

Od pomysłu do budowy

Budowa własnego domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi klientami opierała się na klarownych zasadach oraz obopólnym szacunku. Nasze działania można ująć w kilku podstawowych krokach.

Przygotowanie projektu

Po otrzymaniu zapytania od klienta precyzujemy, jakie rozwiązania będą dla niego najkorzystniejsze. Pomagamy przy wyborze gotowego projektu lub korzystamy z projektu dostarczonego przez klienta. Chętnie kierujemy również do współpracujących z nami architektów, którzy mogą dostosować projekt do działki lub wykonać go od podstaw zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Wycena

Po wybraniu projektu przygotowujemy wycenę. Przedstawiamy kilka wariantów budowy, na które można się zdecydować:

Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Stan "deweloperski"

Jak wygląda płatność za budowę domu z bali?

Płatność za budowę domu z bali pobieramy w kilku transzach:

40% wartości inwestycji - zaliczka na poczet wyprodukowania drewnianych bali

40% wartości inwestycji - po przywiezieniu bali na miejsce budowy

10% wartości inwestycji - po dokonaniu montażu

10% wartości inwestycji - po wykonaniu prac wykończeniowych

Podpisanie umowy i dopełnienie formalności

To czas, aby sprecyzować wszelkie formalności oraz podpisać umowę. Na tym etapie pomagamy również w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń potrzebnych do rozpoczęcia budowy.

Budowa

Inwestor na tym etapie ma za zadanie przygotować fundament oraz wykonać przyłącza wodno-kanalizacyjne. Na życzenie klienta możemy również przekazać kontakt do współpracujących z naszą firmą wykonawców prac fundamentowych na terenie Małopolski. Po wykonaniu fundamentu jesteśmy gotowi do działania i możemy zaczynać budowę domu z bali. W około 2 tygodnie stawiamy konstrukcję domu do stanu surowego otwartego. Następne około 2 tygodnie trwają prace budowlane prowadzące do stanu surowego zamkniętego. Następnie, jeżeli klient sobie tego życzy, podejmujemy się prac wykończeniowych.

Przeprowadzka do domu z bali

Po wprowadzeniu się klient czerpie radość z mieszkania w zdrowym i naturalnym domu z bali.