Korzystając ze strony akceptujesz jej Politykę prywatności.
pl | en | de

Gotowe domy - Podpolice

Nowocześnie zaprojektowany dom z litych bali drewnianych grubości 28cm o wymiarach zewnętrznych 6,82 m x 8,08 m z efektownym otwarciem nad salonem. Zaplanowany otwarty salon z aneksem kuchennym i wyspą, przestronny pokój dzienny z dużymi przeszkleniami i otwarciem do kalenicy. Zaplanowany na parterze kominek oraz łazienka. Na parterze znajduje się łazienka oraz salon, który połączony został z aneksem kuchennym i wyspą, tworząc komfortową przestrzeń użytkową. Dodatkowo przestronny pokój dzienny z kominkiem oraz przeszkleniami panoramicznymii otwarciem do Kalenicy wraz z unikatowym przeszkleniem narożnym potęgującym przyjemność z cieszenia się piękną panoramą pasma górskiego Beskidu. W miejscu pod schodami na poddasze zaprojektowane zostało bezpośrednie zejście schodami do podpiwniczenia, w którym przewidziane jest SPA, z opcją dowolnej aranżacji.

W pomieszczeniu podpiwniczenia istnieje możliwość umieszczenia  jacuzzi bezpośrednio przy dużym przeszkleniu od frontu budynku, dzięki czemu, podczas kąpieli, możliwe będzie podziwianie pięknego widoku na pasmo górskie oraz cieszenie się bliskością natury i zieleni. W podpiwniczeniu przewidziany jest także prysznic oraz sauna. W tylnej części podpiwniczenia zaplanowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze oraz przestronne pomieszczenie do dowolnego wykorzystania. Na poddaszu możliwość dowolnej aranżacji w postaci dwóch lub trzech pokojów sypialnych oraz przestronna łazienka. Każde pomieszczenie sypialne doświetlone jest oknem dachowym natomiast łazienka oraz korytarz doświetlone są dużymi oknami. Możliwe jest wykonanie balkonu z jednego lub obydwu pokojów sypialnych, a także aranżacja bez balkonów.

Powierzchnia działki: 800 m2
Powierzchnia domu: 160 m2
Bal okrągły 28cm
Miejsca parkingowe: 2
Rzut piwnicy
Rzut parteru
Rzut poddasza
Cena gotowego domu z bali - stan surowy zamknięty:
869 000 zł brutto
Zakres prac:
Wykonanie podpiwniczenia w stanie surowym
Wykonanie płyty betonowej tarasu na podpiwniczeniu w stanie surowym
Wykonanie ścian konstrukcyjnych z pełnych bali litych okrągłych 28cm
Wykonanie belek stropowych z pełnych bali litych okrągłych 28cm
Wykonanie więźby dachowej z ołaceniem
Wykonanie pokrycia dachowego blachodachówka z posypką kamienną kolor czarny wraz z okuciami i orynnowaniem
Wykonanie komina systemowego wraz z wykończeniem okładziną kamienną w części nad dachem
Ramy drewniane w otworach okiennych wraz z obróbką listową, kolor antracytowy
Stolarka okienna drewniana, klejonka trójwarstwowa TRZYSZYBOWA, kolor antracytowy
Drzwi balkonowe drewniane PRZESUWNE, klejonka trójwarstwowa trzyszybowa, parter 2szt i piwnica 1szt, kolor antracytowy
Drzwi wejściowe 1szt producent i model do uzgodnienia, kolor antracytowy
Opcjonalne prace wykończeniowe:
380 000 zł brutto

Aby zobaczyć szczegółowy opis opcjonalnych prac wykończeniowych - kliknij pobierz szczegóły

Zawoja - urokliwa miejscowość w Beskidzie Żywieckim

Zawoja to urocza miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, usytuowana  z dala od wielkich miast i zgiełku. Krajobraz tej okolicy zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych w Polsce. Zawoja otoczona jest lasami, łąkami, potokami  i rzekami, a na horyzoncie widać masywy górskie. Jednym z charakterystycznych elementów krajobrazu Zawoi są górskie szczyty. W okolicy znajduje się m.in. Babia Góra, Pilsko, Jałowiec czy Leskowiec.

Zawoja szczyci się również bogatą historią i tradycją. Miejscowość oferuje wiele zabytków oraz wydarzeń kulturalnych. Mieszkańcy pielęgnują lokalne zwyczaje i obrzędy, promują góralską sztukę ludową i muzykę. Zawoja słynie także  z bogatej tradycji kulinarnej. Posiada wiele restauracji i karczm, w których można skosztować lokalnych specjałów.

Lokalne atrakcje

Jedną z największych  atrakcji Zawoi jest szlak turystyczny na Babią Górę - najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego, który poza Tatrami, jest  najwyższym szczytem w Polsce zaliczanym do Korony Gór Polski. Na szczycie góry znajduje się punkt widokowy, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry, Pieniny, Beskid Śląski i Beskid Żywiecki. W masywie Babiej Góry znajduje Babiogórski Park Narodowy wpisany przez UNESCO na listę światowych rezerwatów biosfery.

Popularną i ciesząca się dużym uznaniem turystów, jest stacja narciarsko -rowerowa Mosorny Groń, która oferuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. W okresie letnim można korzystać tam z parku linowego oraz malowniczych tras rowerowych.