Durch die Nutzung der Website akzeptieren Sie dies Datenschutz-Bestimmungen.
pl | en | de

Fertige Blockhäuser

Oferta sprzedaży gotowych domów z bali na pięknych widokowych działkach w turystycznej miejscowości Zawoja

Domy z bali Zawoja Podpolice

Intymny region umiejscowiony w rejonie szczytu Podpolice w Zawoi otoczony pięknymi lasami dający każdemu możliwość odpoczynku od zgiełku i zbliżenia z naturą.

Siehe Häuser

Domy z bali Zawoja Zalas

Piękna południowo-zachodnia ekspozycja z widokiem na daleką perspektywę pasma górskiego oraz duży obszar leśny w bezpośrednim otoczeniu.

Siehe Häuser
Region inwestycji - Zawoja Podpolice

Domy z bali w regionie Podpolice w otoczeniu lasów z dala od zgiełku.

Oferujemy do sprzedaży efektownie zaprojektowane nowoczesne domy z bali z przeszkleniami oraz tarasami skierowanymi na piękny widok pasma górskiego w otoczeniu lasów miejscowości Zawoja.

Nasze domy z bali zostały zaprojektowane jako połączenie tradycji i nowoczesności dając wyjątkową możliwość poczucia bliskości z naturą oraz odpoczynku od zgiełku świata.

Efektowne przeszklenia zarówno od tyłu jak i od frontu domu pozwolą zaprezentować piękne widoki na pobliskie góry i lasy.

Ze względu na pochyłość terenu w regionie Podpolice zostały zaprojektowane podpiwniczenia dające możliwość wykonania strefy SPA z jacuzzi lub dodatkowego pomieszczenia dla gości.

Zawoja Podpolica - Nowoczesny Dom nr 1 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 869 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja Podpolica - Nowoczesny Dom nr 2 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 869 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja Podpolica - Nowoczesny Dom nr 3 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 869 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Region inwestycji - Zawoja Zalas

Region Zawoja Zalas położony jest w wysokiej części, na przełamaniu Zawoi i Grzechni, ze świetnym umiejscowieniem pomiędzy regionami, blisko Makowa Podhalańskiego. Miejsce to  zachwyca swoimi krajobrazami. Okolica jest doskonała dla miłośników pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. Znajduje się tu wiele szlaków turystycznych.Zawoja Zalas to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić czas na łonie natury i odpocząć od miejskiego zgiełku.

W pobliżu znajduje się jeden z większych lasów w tym regionie - Las Gronik. To rozległy teren, gdzie znajduje się Malikowski Groń - szczyt, który stanowi dominujący element krajobrazu. Las Gronik obfituje w wiele ciekawych szlaków, na których można zobaczyć m.in. naturalne formacje skalne, lasy świerkowe, bukowe i jodłowe oraz spotkać liczne gatunki zwierząt.

Zawoja Zalas - Nowoczesny Dom nr 1 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 869 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja Zalas - Nowoczesny Dom nr 2 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 869 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja Zalas - Nowoczesny Dom nr 3 z litych bali drewnianych podpiwniczony z prywatnym jacuzzi i sauną
Preis: 1 019 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja Zalas - Nowoczesny Dom nr 4 z litych bali drewnianych niepodpiwniczony
Preis: 829 000 PLN brutto Siehe Einzelheiten
Zawoja - urokliwa miejscowość w Beskidzie Żywieckim

Zawoja to urocza miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, usytuowana  z dala od wielkich miast i zgiełku. Krajobraz tej okolicy zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych w Polsce. Zawoja otoczona jest lasami, łąkami, potokami  i rzekami, a na horyzoncie widać masywy górskie. Jednym z charakterystycznych elementów krajobrazu Zawoi są górskie szczyty. W okolicy znajduje się m.in. Babia Góra, Pilsko, Jałowiec czy Leskowiec.

Zawoja szczyci się również bogatą historią i tradycją. Miejscowość oferuje wiele zabytków oraz wydarzeń kulturalnych. Mieszkańcy pielęgnują lokalne zwyczaje i obrzędy, promują góralską sztukę ludową i muzykę. Zawoja słynie także  z bogatej tradycji kulinarnej. Posiada wiele restauracji i karczm, w których można skosztować lokalnych specjałów.

Lokalne atrakcje

Jedną z największych  atrakcji Zawoi jest szlak turystyczny na Babią Górę - najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego, który poza Tatrami, jest  najwyższym szczytem w Polsce zaliczanym do Korony Gór Polski. Na szczycie góry znajduje się punkt widokowy, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry, Pieniny, Beskid Śląski i Beskid Żywiecki. W masywie Babiej Góry znajduje Babiogórski Park Narodowy wpisany przez UNESCO na listę światowych rezerwatów biosfery.

Popularną i ciesząca się dużym uznaniem turystów, jest stacja narciarsko -rowerowa Mosorny Groń, która oferuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. W okresie letnim można korzystać tam z parku linowego oraz malowniczych tras rowerowych.

Kuchnia regionalna

Karczmy z drewnianych bali, które zachwycają swoim wyglądem i atmosferą, to charakterystyczny element  krajobrazu Zawoi. Można w nich nie tylko skosztować regionalnej kuchni ale również spędzić wieczór przy ognisku, słuchając regionalnej muzyki na żywo.

Szlaki turystyczne

Liczne szlaki turystyczne, prowadzące przez najpiękniejsze rejony Beskidu Żywieckiego, roztaczają przed turystami zapierające dech w piersiach widoki.

Stoki narciarskie

Zawoja to idealne miejsce na wypoczynek zimowy dla narciarzy i snowboardzistów. Doskonale przygotowane stoki narciarskie, to raj dla miłośników białego szaleństwa.

Klasztor

Klasztor Karmelitów Bosych to niezwykłe miejsce, które warto odwiedzić ze względu na jego niepowtarzalną atmosferę, zabytkową architekturę oraz historię.

Zawoja, malowniczo położona w sercu Beskidu Żywieckiego, to miejsce, gdzie natura splata się z tradycją. Dla tych, którzy marzą o życiu w zgodzie z przyrodą w komfortowym otoczeniu, gotowe domy drewniane w Zawoi stanowią doskonałą propozycję. Te gotowe domy z bali zarówno w stanie surowym jak i pod klucz to nie tylko piękne konstrukcje z lokalnego drewna, ale także prawdziwa inwestycja w jakość życia.

 

Domy z bali to unikalne konstrukcje, które wyróżniają się naturalnym pięknem i trwałością. Drewno, jako główny materiał budowlany, nadaje im ciepło i przytulność, a jednocześnie doskonale izoluje termicznie. Gotowe domy z bali to nasza propozycja dla każdego kto chciałby zamieszkać w swoim nowym domu szybko, bezpośrednio po zakupie, co eliminuje konieczność prowadzenia długotrwałych prac budowlanych. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort i szybkie wprowadzenie się do nowego miejsca.