Durch die Nutzung der Website akzeptieren Sie dies Datenschutz-Bestimmungen.
pl | en | de

Klassische Häuser mit Preisen

einstöckige Blockhäuser

Häuser mit Dachböden

Praca naszego zespołu obejmuje kompleksowe działania poprzez proces budowy domu z bali. W razie Państwa zainteresowania, możemy polecić projektantów do przygotowania dokumentacji projektowej do złożenia w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Budowę domu z bali wykonujemy na jednym z trzech poziomów - oddajemy Państwu dom w stanie surowym otwartym, stanie surowym zamkniętym oraz "w stanie deweloperskim". Forma ostateczna zależy wyłącznie od Państwa potrzeb i oczekiwań.
Konstrukcje z bali to inwestycja na lata. Doskonała jakość, ogromna trwałość i naturalny, ekologiczny wygląd drewnianych domów to cechy, które nie pozwalają przejść obok naszej oferty obojętnie. Nasze domy to pewność dobrze podjętej decyzji - doskonała realizacja domu z bali na podstawie dostarczonego przez inwestora projektu.
Istnieje możliwość realizacji projektu indywidualnego Klienta stworzonego przez projektanta wybranego przez Klienta. W razie zainteresowania możemy przekazać także kontakt do projektantów zewnętrznych gdzie mogą Państwo zamówić wykonanie dokumentacji projektowej.